0

Binance & Mobox NFT Airdrop Fırsatı

Bilgilendirme : Yoğunluktan dolayı airdrop sekmesi kaldırılmış, İlerleyen zamanlarda tekrardan aktif edilecektir.

Toplam ödül havuzu 1.000.000$ NFT

Airdrop’a katılabilmek için Binance borsasına üye olup, kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.. Binance üyeliğiniz yok ise buradan üye olabilirsiniz

Sırasıyla aşağıdaki adımları uygulayarak airdrop’a katılım yapabilirsinz.

Binance hesabınıza mobil uygulamadan giriş yapın.

Anasayfaya gelin, herhangi bir yere basılı tutun yukarıdan aşağı doğru kaydırın. Pazar yeri kısmı açılacak.

En alt kısımda Mobox game simgesine tıklayın, binance hesabınız ile eşleştirin ve bu ağa güven seçeceğine tıklayın. Join seçeneğinden size avatar verecektir. İşlemleri tamamlayınız.

Ana kısımda tickets’e tıklayın, ID kısmına kodu giriniz : 5016875

Kod girmezseniz ekstra ticket kazanamıyorsunuz. Her ticket kazanma şansınızı arttırmaktadır.

Yoğunluktan dolayı beyaz ekranda kalabiliyor. Tekrar tekrar denemeniz sorunu çözecektir.

MBOX COİN NEDİR?

Mbox ya da diğer bir isimle Mobox, oynaması ücretsiz ve oynayarak kazanılan bir ekosistem oluşturmak için verim çiftçiliği ve çiftçilik NFT’lerini birleştiren bir oyun platformudur. MOBOX, her meta veri deposunun NFT’ler aracılığıyla bağlanabileceğine inanır ve oyunlar ve platformlar arasında NFT birlikte çalışabilirliğini sağlamayı amaçlar. İşte, Mbox coin hakkıdna detaylı bilgiler

MOBOX, en iyi DeFi verim çiftçiliği ile GameFi NFT’leri (MOMO’lar) birleştirerek ücretsiz ve oynayarak kazanılan bir ekosistem yaratan bir oyun platformudur. MOBOX ekibi, sosyal oyun platformları geliştirme ve işletme konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahip kişilerden oluşmaktadır.

MOBOX’un GameFi altyapısı, gelişen DeFi ekosistemi üzerine kuruludur ve onu benzersiz NFT’ler aracılığıyla oyunla birleştirir. Platform, çekici getiri stratejileri bulmak ve çok sayıda MOBOX oyununda kullanılabilecek benzersiz NFT’ler oluşturmak için tasarlanmıştır. Ekip, bir RPG oyunu (MOMO Blockchain Brawler) tarafından yakından takip edilecek bir NFT Oyunu (Token Master) başlattı .

MOBOX, platformlar ve oyunlar arasında NFT birlikte çalışabilirliğini geliştirmek için ekosistemde yerleşik projelerle de çalışıyor. Platform, MOBOX’un platform oyunlarında kullanılabilen diğer projelerden (örneğin PancakeSwap NFT’ler ) NFT’leri entegre etti . Ayrıca ekip, kullanıcıların NFT’leri Binance Akıllı Zincir (BSC), ETH ve TRON arasında taşımasına olanak tanıyan NFT’ler için zincirler arası köprüler geliştiriyor.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için Güncel Airdroplarsayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar