0

Binance BitShares (BTS) Airdrop

Binance elinde BitShares BTS coin bulunduran herkese NBS coin dağıtacak

1 BTS karşılığından 1 NBS coin alabileceksiniz.

10/09/2020 saat 16.55′ e kadar cüzdanınızda BTS coin bulunması yeterli.

Binance üyeliğiniz yok ise buradan üye olabilirsiniz.

Binance, New BitShares ekibi tarafından başlatılan BitShares sert çatallanmasını destekleyecek ve BTS tutan kullanıcılara yeni NBS tokenini dağıtacaktır.10/09/2020 saat 16.55 (TSİ) öncesindeki son BitShares bloku sırasında, Binance kullanıcıları tarafından tutulan tüm BTS tokenlerinin anlık görüntüsünü alacağız ve NBS tokenleri 1 BTS = 1 NBS oranında dağıtacağız. BTS yatırma ve çekme işlemleri 10/09/2020 saat 16.00 (TSİ) itibarıyla askıya alınacak ve sert çatallanmanın tamamlanmasının ardından tekrar açılacaktır. Sert çatallanma sırasında BTS alım satım işlemlerinin etkilenmeyeceğini lütfen unutmayın.Ayrıca Binance, NBS’yi listeleyecek ve kesin alım satım başlangıç saatini daha ileri bir tarihte duyuracaktır.

  • Anlık görüntü alımı sırasında yatırma veya çekme işlemlerine devam edilen BTS tokenleri, BTS bakiyenize dahil edilmez. Anlık görüntü alınmasından önce yatırma ve çekme işlemlerinin tamamlanması için yeterli zamanı ayırdığınızdan lütfen emin olun.
  • 1 BTS’den düşük olan BTS bakiyeleri (alım satım emirlerinde bulunanlar dahil) NBS token alma hakkı kazanamaz.
  • Alt hesaplarda tutulan BTS tokenleri, bağlı oldukları ana hesap ile birleştirilecektir. Alt hesaplar ayrıca hiçbir NBS token almayacaktır.
  • Çatallanmış blockchain’in kararlı ve güvenli olduğu tespit edildikten sonra kullanıcılara NBS tokenler dağıtılacak ve çekim işlemleri açılacaktır.

Diğer güncel airdrop fırsatlarını görmek için tıklayınız.!!!

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar